سرپرست استانداری گلستان؛
توجه به اولویت بندی در تخصیص اعتبارات موجب تسریع در بهره برداری از پروژه ها می شود

نتیجه تصویری برای سرپرست استانداری گلستان

سرپرست استانداری گلستان با اشاره به اینکه اهمیت جذب اعتبارات در پروژه های ملی و استانی ، اظهار کرد: توجه به اولویت بندی در تخصیص اعتبارات در سال 98 از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب تسریع در بهره برداری از پروژه ها می شود.

به گزارش ساجدخبر، مهندس میرمحمد غراوی امروز پنج شنبه 26 اردیبهشت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان گنبد کاووس که با حضور قرجه طیار نماینده مردم این شهرستان در مجلس، کریمی فرماندار گنبد و تعدادی از مدیران ارشد استانی برگزار شد، تصریح کرد: باید سهم هر شهرستان در بودجه و اعتبارات در همان شهرستان هزینه شود.
وی افزود: با توجه به وضعیت موجود اعتبارات ملی و استانی باید تلاش کنیم زمینه افتتاح سریعتر پروژه ها را فراهم تا بتوانیم روند خدمت رسانی به مردم را تسریع نماییم.
همچنین در این جلسه قرجه طیار نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس ضمن اشاره به وسعت و جمعیت این شهرستان، خواهان توجه به محرومیت ها در حوزه شهری و روستایی گنبد شد.
لازم به ذکر است در این جلسه که مدیران دستگاه های اجرایی همچون راهدادری و حمل و نقل جاده، مسکن و شهرسازی، ورزش و جوانان، بنیاد مسکن به ارائه گزارشات خود پیرامون وضعیت اعتبارات و اقدامات صورت گرفته در گنبد طی سال 97 پرداختند، مقرر شد طی روزهای های آتی باحضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری گنبد کاووس جلساتی منقعد و مشکلات شهرستان در حوزه آن ادارات بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.

  26 اردیبهشت 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 71399
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز