قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان معرفی شدند

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/2/27/9924138_138.jpg

مراسم انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان شامگاه پنج‌شنبه با معرفی نفرات برتر ورزش استان در گرگان پایان یافت و پرهام مقصودلو و سردار آزمون به عنوان برترین ورزشکاران استان معرفی شدند.

به گزارش ساجدخبر، رقابت ورزشکاران برتر استان گلستان با معرفی ۱۰ قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان در سال ٩٧ به پایان رسید و در رقابت ۵۰ ورزشکار برتر استان گلستان در سال ۹۷، پرهام مقصودلو با رای مردم و کارشناسان به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی شد.

پس از پرهام مقصودلو که از نظر داوران و مردم به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی شد، سردار آزمون از نگاه مردم به عنوان قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان انتخاب شد.

پرهام مقصودلو، سردار آزمون، نورمحمد آرخی، غزال شر‌ف‌پور، فرهاد قائمی، عزت الله پورقاز، علیرضا هاشم‌زاده، عادل مجللی، فاضل اتراچالی و مهدی الفتی ورزشکارانی از رشته‌های مختلف شطرنج، فوتبال، والیبال، والیبال نشسته، اسکواش، کاراته، قایقرانی و کبدی بودند که توانستند با کسب بیشترین آرای هیئت دوران و مردم بر سکو‌های برتر این رقابت جای بگیرند.

انتخاب قهرمان قهرمانان استان گلستان برای نخستین بار و با انتخاب ۵۰ ورزشکار افتخارآفرین گلستانی در سال ۹۷ آغاز شد که پس از داوری در مراحل مختلف این ۱۰ ورزشکار شایسته این مقام شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در این مراسم گفت: برنامه انتخاب قهرمان قهرمانان سال ۹۷ برای نخستین بار در کشور در استان گلستان انجام شد و این برنامه در سال‌های آینده هم اجرا خواهد شد.

بهمن طیبی اظهار داشت: گلستانی‌ها در بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق به کسب ۵ مدال طلا و ۲ مدال نقره شدند که در تاریخ ورزش استان بی‌سابقه بود و به پاس این زحمات مراسم انتخاب قهرمان قهرمانان برای نخستین بار در کشور در استان گلستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه برای انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش گلستان در سال ۹۷، ۵۰ ورزشکار برتر استان توسط کارگروه انتخاب قهرمان قهرمانان گلستان معرفی و با آرای مردم و کارشناسان انتخاب شدند، تاکید کرد: این اتفاق برای نخستین بار در یکی از استان‌های کشور انجام می‌شود و هدف از برگزاری آن ایجاد انگیزه بین ورزشکاران گلستانی است.

طیبی خاطر نشان کرد: سعی داریم این برنامه را همه ساله برگزار کنیم و در سال‌های آینده برنامه‌های بهتری برای آن خواهیم داشتتل انگیزه‌ای برای تلاش ورزشکاران خوب گلستانی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تاکید کرد: استان گلستان استعداد‌های زیاد ورزشی دارد که نیازمند کشف این استعداد‌ها و هدایت به سمت سکو‌های قهرمانی هستند.

  27 اردیبهشت 1398
بخش : گلستان / ورزشی
کد خبر: 71409
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز