واکنش هیات فوتبال گلستان به میزبانی پرحاشیه ساری در فوتبال ساحلی

واکنش هیات فوتبال گلستان به میزبانی پرحاشیه ساری در فوتبال ساحلی

دبیر هیات فوتبال گلستان با گلایه از عملکرد هیات فوتبال ساری در خصوص عدم مدیریت حواشی در بازی شب گذشته «ملوان بندرگز» و «شهریار ساری» گفت: حواشی شب گذشته را با جدیت پیگیری خواهیم کرد و حتی نامه سال گذشته به فدراسیون را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش ساجدخبر ؛ مرتضی شکی در گفت‌وگو با خبرنگار در گرگان، در خصوص حواشی پیش آمده شب گذشته پس از دیدار فوتبال ساحلی ملوان بندرگز و شهریار ساری در هفته هم به میزبانی ساری، اظهار کرد: زمانی که یک تیم فوتبال میزبان یک بازی رسمی است، فقط آن تیم مسوولیت ندارد بلکه تیم، هیات فوتبال و اداره ورزش به طور کامل در خصوص ابتدا تا انتهای بازی مسوول هستند.

وی تاکید کرد: سال گذشته نیز حواشی اینچنینی بین هواداران همین دو تیم بوجود آمده بود اما اتفاقات سال گذشته بسیار شدیدتر بود و با این وجود هیات فوتبال گلستان، هیات فوتبال بندرگز و مدیران تیم و اداره ورزش و جوانان گلستان و بندرگز با همکاری هواداران و لیدرهای تیم اوضاع را به گونه‌ای کنترل کردند که در میزبانی بندرگز کوچکترین مشکلی پیش نیامد.

دبیر هیات فوتبال گلستان تصریح کرد: همکاران ما در هیات فوتبال ساری نیز سال گذشته از ما تقاضا کردند موضوع در بندرگز به گونه‌ای مدیریت شود که مشکلی بوجود نیاید و خوشبختانه هیچ مشکلی هم در بندرگز بوجود نیامد.

شکی با گلایه از عملکرد هیات فوتبال ساری در خصوص عدم مدیریت حواشی در بازی شب گذشته گفت: مزد وظیفه‌شناسی همکاران ما در استان گلستان این نیست که امسال در ساری چنین حواشی رخ دهد و موضوع حواشی شب گذشته را با جدیت پیگیری خواهیم کرد و حتی نامه سال گذشته به فدراسیون فوتبال را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: متاسفانه عدم مدیریت همکاران و مدیران و عدم انجام وظیفه دوستان در ساری در کنترل حواشی، مشکلات و زحمت ما را در بندرگز بیشتر می‌کند.

  18 خرداد 1398
بخش : گلستان / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 71856
مرجع: فارس
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز