رئیس کل دادگستری گلستان:
تخریب بناهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای زیارت

نتیجه تصویری برای تخریب بناهای غیر مجاز در زیارت

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به صدور و اجرای ۲۸ حکم قلع و قمع بناهای غیرمجاز در روستای زیارت گرگان گفت: با شکایت امور اراضی استان تخریب بناهای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی روستای زیارت گرگان انجام شد.

به گزارش ساجد خبر، هادی هاشمیان ظهر امروز در حاشیه اجرای احکام قلع و قمع بناهای غیرمجاز در روستای زیارت اظهارداشت: 28 حکم قطعی و لازم‌الاجرای قلع و قمع بناهای غیرمجاز در دو منطقه روستای زیارت گرگان در نوبت اجرای حکم هستند.

وی گفت: احکام قطعی تخریب این بناها که بدون مجوز در زمین‌های کشاورزی منطقه «نخودچشمه» و «شربت» زیارت گرگان ساخته شده در نوبت اجرا است که امروز تعدادی از این احکام توسط امور اراضی و با حضور نماینده دادستان، اجرا شد.

هاشمیان افزود: امروز همچنین تعدادی از فنس‌ها و دیوارکشی‌های زمین‌های کشاورزی هم که بدون مجوز ایجاد شده بود تخریب شده است.

وی از صدور آرای قطعی قلع و قمع بناهای غیرمجاز در دیگر مناطق استان هم خبر داد و گفت: این آرا نیز در نوبت اجرا هستند و به تدریج با حضور دستگاه‌های متولی اجرا می‌شوند.

  22 خرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 71951
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز