سرپرست وزارت آموزش و پرورش به شهدای گرگان ادای احترام کرد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/4/10/10157135_175.jpg

سرپرست وزارت آموزش و پرورش کشور پس از ورود به گرگان به شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

به گزارش ساجدخبر ؛ سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پروش در اولین برنامه کاری سفر خود به استان گلستان، صبح امروز دوشنبه با حضور در امامزاده عبدالله (ع) گرگان، ضمن غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا و نیز اهدای گل و نثار فاتحه، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و با آرمان‌های آنان تجدید میثاق کرد.

حسینی که برای افتتاح طرح کشوری اوقات فراغت در شهرستان سیل زده آق قلا شب گذشته وارد گرگان شده بود، قرار است، در مراسم ارسال کاروان هدایا به خانواده‌های فرهنگی سیل زده از سوی آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان نیز شرکت کند.

همچنین آئین کلنگ زنی متمرکز چند پروژه آموزشی با همکاری بانک پاسارگارد در روستای صحنه سفلی با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش انجام خواهد شد و حسینی پس از آن نمایشگاه اوقات فراغت دانش آموزان استان در دبیرستان نمونه شهرستان آق قلا را افتتاح خواهد کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش سپس با حضور در سالن تختی آق قلا طرح کشوری اوقات فراغت سال ۹۸ را افتتاح خواهد کرد.

بر اثر جاری شدن سیل اوایل سال جاری به ۳۰۸ باب واحد آموزشی گلستان آسیب وارد شد که خسارت ریالی وارده به مدارس نیازمند تعمیر و بازسازی در گنبدکاووس، مراوه تپه، مینودشت، کلاله، آق قلا و گمیشان ۲۶۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

  10 تیر 1398
بخش : گلستان / دولت
کد خبر: 72378
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز