استاندار گلستان در نشست با علمای اهل سنت استان:
باید از امنیت و وحدت موجود در استان برای توسعه همه جانبه استفاده کنیم

استاندار گلستان با بیان اینکه این استان علیرغم وجود قومیت ها و مذاهب مختلف یکی از استان های امن کشور و نماد وحدت است؛ اظهار کرد: باید از امنیت و وحدت موجود در استان برای توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استفاده کنیم.

به گزارش ساجد خبر ، دکتر هادی حق شناس عصر روز سه شنبه 18 تیر در نشست با علمای اهل سنت استان، خاطرنشان کرد: وجود حضرت آیت الله نورمفیدی، نماینده ولیه فقیه در استان، تاثیر بسزایی در ایجاد وحدت میان شیعه و سنی در این استان داشته است.
وی افزود: در موضوع سیل، گلستان آرام ترین استان در میان استان های سیل زده بود و تنها دلیل آن، وجود علمای محترم شیعه و سنی و وحدت و همدلی میان آنها بوده است.
استاندار گلستان با تأکید بر استفاده از تجربیات مقابله با سیلاب گذشته و ضرورت حفظ آمادگی برای اتفاقات آینده، پیگیری برای آب گیری سد نرماب را یک موضوع مهم برای استان دانست و اعلام کرد در دیداری که اخیرا با دکتر محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) داشتیم، بر تسریع در اجرا و اتمام این پروژه مهم تاکید شد. 
دکتر حق شناس با اشاره به ضرورت ترمیم دریچه های سد وشمگیر و همچنین علاج بخشی آن خاطرنشان کرد: دو دریچه اصلی سد وشمگیر تا پایان مرداد نصب خواهد شد.
وی تصریح کرد: لایروبی گرگانرود، رودهای بالادست و احیاء خلیج گرگان باید انجام شود و این از برنامه های جدی ما در استان گلستان است.

  19 تیر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 72602
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز