رئیس پلیس راه گلستان:
70 درصد راه های استان فرعی و روستائی است/ رتبه دوم گلستان در کاهش تصادفات جاده ای

Image result for ‫سرهنگ عبدی رئیس پلیس راه گلستان‬‎

رئیس پلیس راه استان گلستان گفت: 70 درصد راه های استان را راه های فرعی و روستائی تشکیل میدهد که 41 درسد تصادفات در این جاده ها رخ میدهد.

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، علی عبدی ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: 59 درصد تصادفات گلستان در محور های اصلی رخ میدهد که سه عامل عدم توجه به جلو با 28 درصد، عدم رعایت حق تقدم با 20 درصد و تخطی از سرعت مطمئنه با 12 درصد، در این اتفاق ها دخیل است.

وی افزود: ۶۸ درصد تصادفات را خودروهای سواری، ۱۲۴ درصد را موتورسیکلت، ۹ درصد را وانت بار و ۵ درصد را کامیون تشکیل می دهند.

به گفته علی عبدی، خودرو با خودرو ۳۳ درصد، موتورسیکلت با خودرو ۲۵ درصد، وازگونی ۱۸ درصد و خودرو با عابر پیاده ۱۰ درصد تصادفات را شامل می شوند.

وی همچنین در خصوص سن رانندگان در تصادفات گفت: ۳۲ درصد در رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال، ۲۷ درصد در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال و ۱۶ درصد در رده سنی ۴۵ تا ۵۵ سال بیشترین رده سنی رانندگان در تصادفات است.

  19 تیر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 72609
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز