مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:
باید از تمام ظرفیت ها برای نشر معارف اسلامی و تبین گام دوم انقلاب استفاده کنیم

به گزارش ساجد خبر، حجت الاسلام نور الله ولی نژاد  مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان  در نشست با مدیران سازمان تبلیغات اسلامی با تقدیر از مدیران که  با وجود کمبود اعتبارات در همه حوزه های فرهنگی، اجتماعی و تبلیغی خدمات ارائه می دهند: اظهار داشت :  برنامه ها همراه با مناسبتهای سازمان با کمک  های مردمی، سمن ها و تشکل های غیر دولتی  اجرا می شود و ابراز امیدواری کرد که امیدواریم  این مشکل هرچه سریعتر حل شود تا بتوان برنامه ها را بر اساس شاخص ها به پیش ببریم.
وی به استفاده هرچه بیشتر از توان گروهای هدف تاکید کرد و افزود: ما باید ازتمام ظرفیت های گروهای هدف مانند هیئت های مذهبی ، کانون مداحان ، انجمن های اسلامی ، موسسات قرآنی ،بانوان فرهیخته و... برای نشر معارف اسلامی  وتبین گام دوم انقلاب استفاده کنیم .
وی بر برگزاری جلسات منظم ستاد شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی ، هیئت های مذهبی وکانون مداحان اذعان داشت و تصریح کرد: باید جلسات برگزار شود ومصوبات جلسات به این اداره کل ارسال شود تا ما هم مطلع باشیم که در این جلسات  چه تصمیماتی گرفته می شود تا اگر نیازی بر پیگیری از طریق مراجع استانی است  پیگیری شود.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام علی اکبر سایری بیان کرد : باید ترتیبی اتخاذ شود تا بیانیه گام دوم انقلاب در جلسات شورای اداری شهرستان ها  مطرح شود واگر نیازی بود که از استادی اعزام شود حتما این کار صورت خواهد چون همه مسئولان نیاز دارند تا با اهداف بیانیه دوم انقلاب آشنا شوند.
معاون فرهنگی این اداره کل با تاکید بر این که طرح اوقات فراغت باید در همه روستاها و مناطق محروم برگزار شود گفت : در تمامی مناطقی که روحانیون مستقر حضور دارند باید طرح اوقات فراغت اجرا شود.

  20 تیر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 72624
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز