رئیس کل دادگستری گلستان :
راز ۵ ساله یک قتل در علی‌آبادکتول برملا شد

https://static3.mojnews.com/thumbnail/KlW00jHVKt4d/ZRF7Lmw5ugQZ9M8xIGBQMqD9e54XxTUIZI1mWhJUOku6OUIJ7NpF-cNubOhGu0AP/%D9%82%D8%AA%D9%84.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با تلاش‌های بازپرس علی‌آبادکتول پس از ۵ سال راز یک قتل در این شهرستان برملا شد.

به گزارش ساجد خبر، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهارداشت: سال 93 با شلیک گلوله فردی که لباس مبدَّل پوشیده بود یک نفر جلوی باشگاه ورزشی در علی‌آبادکتول به قتل رسید که به علت نبود شواهد و مدارک کافی، قاتل شناسایی نشد.

وی افزود: با توجه به این که پرونده همچنان باز بود بررسی دوباره پرونده به بازپرس شعبه دوم علی‌آبادکتول سپرده شد که در حین رسیدگی سرنخ‌های تازه‌ای در پرونده کشف و در نهایت منتهی به شناسایی قاتل شد.

هاشمیان ادامه داد: با همکاری پلیس و حفاظت و اطلاعات دادگستری، سه مظنون پرونده  شناسایی و احضار شدند که در بازجویی‌ها یکی از آنان به قتل اعتراف کرد.

به گفته وی، در این پرونده یک نفر به اتهام قتل و دو نفر هم به اتهام مخفی کردن هویت قاتل دستگیر و هم اکنون بازداشت هستند. از قاتل یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و 24 عدد فشنگ کشف و ضبط شده است.

  2 مرداد 1398
بخش : گلستان / حوادث
کد خبر: 72878
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز