مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان:
ملک جمعیت هلال احمر گلستان بعد از 34 سال بازگردانی شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از بازگردانی ملک مربوط به جمعیت هلال احمر گلستان به ارزش 500 میلیارد ریال بعد از 34 سال خبر داد.

به گزارش ساجد نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، محمدعلی هروی اظهار کرد: ملک جمعیت هلال احمر در محل کانون اصلاح و تربیت سازمان زندانها در گرگان موصوف به ملک زندان بویه بعد از۳۴ سال به جمعیت هلال احمر گلستان بازگردانده شد.

 

وی افزود: این ملک قبل از پیروزی انقلاب به جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران تملیک گردید که در سالهای ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی حسب ضرورت به منظور راه اندازی اردوگاه بازپروری معتادان در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و درسال 1364 به عنوان کانون اصلاح و تربیت به سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در سال 1388 پیگیری قضایی در خصوص باز پس گیری از مقدار 13712 متر مربع از عرصه و اعیان موجود در زمین مذکور آغازشد  که طی آن حکم خلع ید سازمان مذکور صادر و متعاقبا حکم اجرائیه در تاریخ 1389 صادر شد اما به دلایلی به تاخیر افتاد.

 

وی افزود: از ابتدای سال۱۳۹۷ پس از پیگیری های متعدد  در نهایت پس از 34 سال در تاریخ 98/5/6 با دستور مقام قضایی ملک موصوف به بویه به املاک جمعیت هلال احمر استان باز گردانده شد.

هروی افزود : ان شاالله این ملک به سایت آموزش های تخصصی امدادی جمعیت هلال احمر گلستان تبدیل می شود.

 

گفتنی است؛ ارزش تقریبی این ملک پانصد میلیارد ریال می باشد.

  7 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 72949
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز