وضعیت مناطق سیل‌زده رو به بهبود است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که به همراه هیئتی برای بازدید از مناطق سیل‌زده به گلستان سفر کرده است، گفت: سیر اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در سیل رو به بهبود است و باید با استفاده از تجربه‌های قبلی نارسایی‌ها رفع شود.


به گزارش ساجد خبر به نقل از تسنیم، علی آقامحمدی صبح امروز همراه با اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده کشور برای بازدید از روند نوسازی و بازسازی شهرستان‌های سیل‌زده گلستان وارد این استان شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستادی که از سوی سران قوا تشکیل شد، ماموریت‌های مختلفی در خصوص سیل داشت که یکی از آنها انجام کارها و اقدامات به‌صورت منظم بود.

وی افزود: خوشبختانه سیر اقدامات صورت گرفته رو به بهبود است و این گروه برای رصد فعالیت‌ها و رفع ضعف‌ها در منطقه حاضر شده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: توجه به بازسازی و بهسازی منازل مسکونی، حل مشکلات امکانات زیربنایی و همچنین توجه به زهکشی اراضی کشاورزی واقع در منطقه مدنظر این گروه کارشناسی است و تلاش می‌کنیم در گفت‌وگو با مسئولان استانی به نتیجه‌های خوبی دست پیدا کنیم.

اعضای منتخب کمیته فرهنگی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور در بدو ورود به استان گلستان، از وضعیت روستاهای سیل‌زده در شهرستان آق‌قلا و روند بازسازی و بهسازی این مناطق بازدید کردند.

شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان از دیگر برنامه‌های سفر این کمیته به گلستان است.

 

  22 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73163
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز