فرماندار گرگان:
قیمت مرغ در مرکز استان نباید از مرز ۱۲۹۰۰ تومان عبور کند/ اداره کل صمت با متخلفان برخورد جدی نماید

http://media.shabestan.ir/Original/1398/03/12/IMG10355259.jpg

حمیدی فرماندار گرگان در جلسه تنظیم بازار مرکز استان با بیان این خبر گفت: بنا به ابلاغ  تنظیم بازار کشور، قیمت مرغ 12900 تومان قیمت گذاری شده و در سطح شهرستان نیز نباید بیشتر از قیمت مصوب افزایش قیمت مرغ را شاهد باشیم.

 

به گزارش ساجد خبر، فرماندار گرگان به فعالیت ۳ کشتارگاه طیور در گرگان اشاره کرد و اظهار داشت: تیمی متشکل از جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، انتظامی و نماینده تعزیرات با محوریت دامپزشکی از کشتارگاه های مرغ بازدید مستمر داشته باشند.

وی اضافه کرد: ورود، خروج و مکان تحویل مرغ باید با نظارت این دستگاه ها در شهرستان صورت گیرد تا شاهد گزارشات و تخلفات در این حوزه نباشیم.

حمیدی در ادامه خاطر نشان کرد: ۱۰ درصد مرغ کشور در استان گلستان تولیدمی شود؛ که این امر سبب رونق تولید و اشتغال در این حوزه گردیده است.

فرماندار گرگان افزود: دولت در زمینه خوراک و نهادهای طیور یارانه پرداخت میکند و با نظارت مستمر اجازه نخواهیم داد افرادی در این‌موقعیت سوء استفاده نمایند.

حمیدی با بیان اینکه بیش از یک چهارم جمعیت شهرستان در روستاها سکونت دارند؛افزود: نیاز است با همکاری بخشداران، اقلام‌تنظیم بازار در اختیار دهیاران قرار گیرد تا بصورت عادلانه در بین مردم عزیز توزیع گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه کنترل و نظارت بر صنوف و مراکز توزیع کالا باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد؛ تاکید کرد: حساسیت در حوزه نظارت باید سازماندهی شده و اثر بخش باشد.

  24 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73204
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز