رئیس کل دادگستری گلستان :
کلاهبرداری 2 میلیاردی در پوشش پیش فروش خودرو

https://cdn.isna.ir/d/2019/06/02/3/57886859.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری فردی خبر داد که در قالب پیش فروش خودرو تا کنون دست کم 2 میلیارد تومان  از مردم کلاهبرداری کرده است .

به گزارش ساجد خبر، هادی هاشمیان گفت: این فرد ادعا کرده بود به واسطه ارتباطاتی که با شرکت های خودرو ساز دارد می تواند ، انواع سواری ها را دریافت و بدون این که مشتریان منتظر بمانند و یا در سایت این شرکت ها ثبت نام کنند ، ماشین به آن ها تحویل دهد.

هاشمیان افزود:  مردم با اعتماد به این فرد مبالغی بین 50 تا 250 میلیون تومان برای خرید خودرو به او تحویل دادند  اما وقتی از تحویل خودرو خبری نشد و نتوانستند پول شان را نیز پس بگیرند به دادسرای مرکز استان شکایت کردند.

این مقام ارشد قضایی استان از دستگیری صاحب این شرکت پیش فروش خودرو خبر داد و  افزود: تا کنون 30 نفر از این فرد شکایت کرده اند که مجموع مبالغ دریافتی به حدود 2 میلیارد تومان می رسد.

هادی هاشمیان  با اشاره به این که با شکایت های جدید ، احتمال افزایش مبلغ کلاهبرداری وجود دارد  گفت: کسانی که به این شیوه از آنان کلاهبرداری شده است به دادسرای عمومی و انقلاب گرگان مراجعه کنند.
به گفته هاشمیان ، دفتر این شرکت صوری در مرکز خرید مروارید گرگان بود.

  24 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73206
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز