بازدید فرماندار و اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان گرگان از کشتارگاه طیور

مهندس حمیدی فرماندار گرگان در حاشیه بازدید از کشتار طیور حیات گلستان ، گفت: در راستای جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت مرغ در بازار، این بازدید توسط اعضا ستاد تنظیم بازار بعمل آمد.

به گزارش ساجد خبر، حمیدی اظهار داشت: از ۱۲ کشتارگاه فعال در استان، ۳ کشتارگاه طیور در شهرستان گرگان در حال فعالیت می باشند که بطور میانگین حدود ۲۰۰ تن در طول شبانه روز کشتار انجام داده و با نظارت اداره کل صمت مقدار مورد نیاز به بازار عرضه می گردد.

فرماندار گرگان با بیان اینکه هدف ما در ستاد تنظیم بازار حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می باشد؛‌گفت: با توجه به قیمت مصوب مرغ در ستاد تنظیم بازار کشور و در اختیار قرار دادن دام طیور حمایتی از سوی دولت، هیچ گونه افزایش قیمت در بازار پذیرفته نیست و با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.

فرماندار شهرستان گرگان بیان داشت: بمنظور جلوگیری از درج غیرقانونی در بسته بندی مرغ در کشتارگاه ها، نمایندگان ادارات جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت ، دامپزشکی و نیروی انتظامی  حضور فعال خواهند داشت.

حمیدی در  ادامه یادآورد شد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت یا تخلف در این حوزه، با سامانه ۱۲۴ تماس و اعلام گزارش نمایند.

  24 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73210
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز