با همراهی استاندار گلستان انجام شد؛
حضور رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور در شهرستان مراوه تپه

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صبح امروز پنجشنبه 24 مرداد با همراهی استاندار گلستان وارد شهرستان مراوه تپه در شرق گلستان شد.

به گزارش ساجد خبر، پرویز فتاح برای اهدای اسناد مالکیت بیش از ۱۱ میلیون متر مربع زمین مسکونی و زراعی و سرکشی از چند طرح وارد استان شده است.
رییس بنیاد مستضعفان در بدو ورود به شهرستان همراه با استاندار و تنی چند از سایر مسئولین با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وی در ادامه از بیمارستان ۶۴ تختخوابی این شهرستان دیدن کرد.
لازم به ذکر است: عملیات ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی این شهرستان از سال ۹۶ توسط بنیاد مستضعفان در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰ متر مربع و با زیربنای ۶۴۰۲ مترمربع آغاز شده است.
در ادامه رئیس بنیاد مستضعفان کشور از حوزه علمیه عرفانیه روستای چنارلی دیدن کرد و در آنجا اسناد مالکیت ۸۳۰ فقره ملک مسکونی و ۱۱۷۰ فقره ملک زراعی با مساحت ۱۱ میلیون و ۶۳۰ هزار و ۸۶۹ متر مربع با مبلغ کارشناسی بیش از ۷۴۳ میلیارد ریال را به صورت رایگان به واجدین شرایط در روستای کریم ایشان مراوه تپه اهدا نمود.

  24 مرداد 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73217
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز