تجمع عزاداران حسینی در دیار دارالمؤمنین/ برپایی نماز ظهر عاشورا توسط 1200 روحانی در گلستان


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: تجمع بزرگ تاسوعا حسینی در دیار دارالمؤمنین با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار برگزار می‌شود.

به گزارش ساجد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان، حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در جمع خبرنگاران استان  از برگزاری تجمع گسترده هیئت‌های مذهبی در تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرهای گلستان خبر داد و اظهار کرد: تجمع بزرگ تاسوعا حسینی در گرگان روز دوشنبه ساعت 9:30 صبح در چهارراه میدان (میدان عباسعلی) با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تجمع متمرکز حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا در تمامی شهرهای استان برگزار می‌شود، افزود: این تجمعات با هماهنگی هیئت‌های مذهبی و ادارات شهرستان‌ها انجام خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان از حضور هزار و 200 مبلغ روحانی در ایام محرم و صفر در گلستان خبر داد و گفت: این روحانیون در هزار و 800 هیئت مذهبی فعالیت می‌کنند که امسال بخش زیادی از هیئت‌های مذهبی از وجود روحانی برخوردار هستند.

وی با اشاره به اینکه نماز ظهر عاشورا در تمامی مساجد، هیئت‌های مذهبی، امامزاده‌ها اعم از شهر و روستا در گلستان برگزار می‌شود، گفت: هزار و 200 روحانی امامت نماز ظهر عاشورا را بر عهده‌دارند.

وی خاطرنشان کرد: نماز ظهر عاشور در مرکز گلستان به امامت آیت‌الله نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان در خیابان امام خمینی گرگان برگزار خواهد شد.

  16 شهریور 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73588
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز