استاندار گلستان ؛
اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

استاندار گلستان در دیدار با اعضای موسسه خیریه مصباح اظهار کرد: اشتغال و ازدواج آسان ، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد و همه باید همراهی لازم را در اشاعه این فرهنگ داشته باشند.

به گزارش ساجد خبر، دکتر هادی حق شناس بعدازظهر شنبه 16 شهریور در دیدار با این موسسه خیریه که در زمینه ازدواج آسان از سال 1391 مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: ازدواج امری مقدس است و کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند شایسته تقدیر هستند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال، تسهیل در ازدواج و تامین مسکن برای شهروندان از وظایف دولت است، گفت: هرچه تامین این نیازها در جامعه به تاخیر بیفتد ، هزینه های اجتماعی افزایش می یابد.

استاندار گلستان یادآور شد: بی شک ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در عدم اشتغال و تاخیر در ازدواج است و تلاش داریم از تمام ظرفیت ها جهت رشد آمار اشتغال و ازدواج استفاده نماییم.

لازم به ذکر است موسسه خیریه مصباح به عنوان اولین موسسه خیریه تخصصی در زمینه ازدواج از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و در مرداد ماه سال جاری زمینه ازدواج 36 زوج جوان را در شهرستان آزادشهر فراهم آورده است.

  16 شهریور 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 73597
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز