مديركل راه وشهرسازي استان گلستان :
تعهدات احداث دوربرگردان های مصوب در استان اجرایی شده و نیاز به تسریع دارد

http://news.mrud.ir/download?ts=1544285613000&f=2018/09/11/4/76477.jpg

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان در بازدید از روند اجرایی احداث دور برگردان های دارای مصوبه در استان خواستار تسریع در اجرا و بهربرداری از آن شد.

به گزارش ساجد خبر، مهندس حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در این خصوص و در گفتگو با پایگاه خبری این اداره کل گفت : بنا بر مصوبات صورت گرفته 20 دوربرگردان استان در دست تعریض و احداث می باشد که از این تعداد احداث 10 دوربرگردان در تعهدات شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل کشور و 10 عدد در تعهد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور می باشد .

این مقام مسئول افزود: با پیگیری های بعمل آمده توسط مسئولین بلند پایه استانی خصوصاً استاندار معزز و مجموعه مدیران وزارت راه و شهرسازی دوربرگردان باران با پیشرفت فیزیکی 85 درصد تا نیمه اول آبانماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسید و دوربرگردان لردگاز با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در دست اجرا می باشد و در خصوص 8 دستگاه دور برگردان باقی مانده شرکت ساخت و توسعه قرارداد با پیمانکار منعقد و عملیات اجرای دو دستگاه طرفین شرقی و غربی شهر کردکوی آغاز شده است.

رییس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص تعهدات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان بیان داشت: دور برگردان ورسن در محور گرگان – کردکوی به اتمام وبه بهره برداری رسیده و 5 دستگاه دوربرگردان مطالعات آن تمام شده و برای مناقصه و انتخاب پیمانکار آماده است و 4 عدد باقی مانده دوربرگردانها در حال مطالعه می باشد.

  30 مهر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 74149
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز