رئیس کل دادگستری گلستان:
تشکیل شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در همه شهرهای استان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/6/30/10593021_640.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در سراسر استان خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، هادی هاشمیان در جلسه با اعضای ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان گفت: در هر شهرستان دو شعبه دادگاه و دادسرا و در مرکز استان هم علاوه بر این شعب یک شعبه شورای حل اختلاف و یک شعبه تجدیدنظر برای رسیدگی به تخلفات احتمالی اختصاص داده شده است .

هاشمیان  با بیان این که تلاش اعضای این ستاد بر پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی است افزود: همه همت ما انتخابات سالم و حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای است .

برگزاری جلسه های توجیهی برای کاندیداهای تایید صلاحیت شده در ایام انتخابات و تدوین کتابچه هایی که موارد تخلفات انتخابات در آن گنجانده شده است از اقداماتیست که این شورا برای کاستن از تخلف های احتمالی در  تدارک و برنامه ریزی است .

این مقام ارشد قضایی استان در ادامه سخنان خود بار دیگر با تاکید بر احترام به قانون از سوی افرادی که قصد نامزدی در انتخابات پیش رو را دارند گفت: کسانی که قرار است قانون گذاری کنند نباید قانون گریز باشند و مطمئنا مردم هم برای افرادی که قانون را رعایت کنند احترام قائل هستند.

هادی هاشمیان در ادامه سخنان خود با بیان این که یکی از افتخارات ما در گلستان زندگی آرام اقوام و مذاهب در کنار یکدیگر است گفت: نامزدهای احتمالی و حامیان شان مراقب باشند برای کسب رای، این آرامش را خدشه دار نکنند .

 

  14 آبان 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 74361
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز