با هدف حمایت و مشارکت استارتاپ‌ها در نمایشگاه GOLNEXT 2019؛
غرفه رایگان توسط پارک علم و فناوری گلستان به استارتاپ‌ها اختصاص می‌یابد

رئیس پارک علم و فناوری گلستان از تخصیص غرفه رایگان به استارتاپ‌های فعال استان جهت شرکت در نهمین دوره نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، ماشین‌های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش(GOLNEXT 2019) توسط این پارک خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری ساجد خبر به نقل از  روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، دکتر مهدی غفاری اظهار کرد: نهمین دوره نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، ماشین‌های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش گلستان(GOLNEXT 2019) که در سال‌های گذشته با نام الکامپ گلستان در هشت دوره برگزار گردیده، از تاریخ ٣٠ آبان‌ماه لغایت ٣ آذرماه١٣٩٨ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک در شمال کشور محسوب می‌شود، شاهد حضور شرکت‌های مطرح و استارتاپ‌های فعال و متخصصین مرتبط با موضوع نمایشگاه از نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

دکتر غفاری در ادامه به تخصیص غرفه‌های رایگان در این نمایشگاه برای استقرار استارتاپ‌ها توسط پارک علم و فناوری گلستان خبر داد و گفت: طی رایزنی‌های صورت گرفته، بیش از 400 متر مربع از فضای نمایشگاه به پارک علم و فناوری گلستان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای استقرار استارتاپ‌های فعال در حوزه کامپیوتر، ماشین‌های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش توسط پارک علم و فناوری استان انجام شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی و ثبت‌نام جهت دریافت غرفه رایگان با شماره تلفن 34534003 داخلی 113 خانم شقایق و یا داخلی 103 آقای یعقوبی تماس حاصل فرمایند.

  13 آبان 1398
بخش : گلستان / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 74363
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز