اتاق بازرگانی ایران در ساخت 80 واحد مسکونی سیل زده گلستان مشارکت می کند

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/06/25/1398062507115284518398984.jpg

به گزارش ساجد خبر، بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، کلنگ احداث 80 واحد مسکونی با مشارکت اتاق بازرگانی ایران در مناطق سیل زده استان گلستان  با حضور معاون اتاق بازرگانی ایران، استاندار گلستان، مدیرکل بنیاد مسکن استان و سایر مسئولین به زمین زده شد.


مهندس زمانی نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن استان در این خصوص ابراز داشتند: بر اساس مصوبه قرارگاه بازسازی استان مبنی بر تملک و واگذاری زمین به افراد فاقد زمین و در محدوده رودخانه ها و میراث فرهنگی و واگذاری 2 هکتار زمین در شهرستان گمیشان و 3 هزار متر مربع در شهرستان آق قلا به بنیادمسکن توسط راه و شهرسازی استان و تفکیک، آماده سازی و واگذاری این اراضی به متقاضیان واجد شرایط، ساخت این واحدها با مشارکت اتاق بازرگانی ایران آغاز گردید.


مدیرکل بنیاد مسکن استان افزود: اتاق بازرگانی ایران برای ساخت 50 واحد مسکونی در شهرستان گمیشان، 15 واحد در شهرستان آق قلا و 15 واحد در شهرستان مینودشت مبلغ 30 میلیون تومان کمک بلاعوض را متقبل شده و این کمکها علاوه بر تسهیلات و کمکهای بلاعوض دیگر به سیل زدگان استان می باشد.


لازم به ذکر است بنیادمسکن انقلاب اسلامی برای بازسازی واحدهای مسکونی در روستاها مبلغ 55 میلیون تومان تسهیلات بعلاوه 21 میلیون تومان کمک بلاعوض و 8 تن سیمان رایگان و برای واحدهای مسکونی واقع در شهرها 65 میلیون تومان تسهیلات بعلاوه 29 میلیون تومان کمک بلاعوض و 8 تن سیمان رایگان پرداخت می کند.

  9 آذر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 74568
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز