رئیس ستاد انتخابات استان گلستان:
ثبت نام ۳۵ داوطلب نمایندگی مجلس در گلستان

https://media.mehrnews.com/old/Original/1392/10/18/IMG20333553.jpg

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: از صبح امروز تا کنون ۳۵ نفر با مراجعه به فرمانداری ها‌ی ۶ گانه استان، داوطلب نمایندگی مجلس شده اند.

به گزارش ساجد خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا چراغعلی رئیس ستاد انتخابات گلستان، گفت: گنبدکاووس با ۱۱ نفر و حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، کردکوی و بندرگز با ۱۰ نفر بیشترین تعداد ثبت نامی‌های روز اول را تا کنون داشتند. تعداد داوطلبان در گرگان هم تا کنون به ۶ نفر رسیده است.


عبدالرضا چراغعلی افزود: داوطلبان ثبت نام می‌توانند شنبه ۱۶ آذر، از ساعت ۸ صبح تا ۶عصر در فرمانداری‌های مرکزی ۶ حوزه انتخابیه استان در گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، علی آبادکتول، رامیان و مینودشت حضور یابند.


چراغعلی افزود: یک قطعه عکس پرسنلی، مدارک تحصیلی (کارشناسی ارشد و یا معادل آن)، کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم و مدرک قبولی استعفا در صورتی که مشمول موضوع ماده ۲۹ باشند مدارکی است که داوطلبان ثبت نام باید همراه داشته باشند.


او از داوطلبان خواست: هنگام مراجعه به فرمانداری‌ها برای ثبت نام، حداکثر یک همراه داشته باشند تا هم فرمانداری‌ها شلوغ نشود و هم در انجام امور ثبت نام داوطلبان خلل وارد نشود.


انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶حوزه انتخابیه استان گلستان، ۷نماینده به مجلس راه می‌یابند.

  10 آذر 1398
بخش : گلستان / انتخابات
کد خبر: 74585
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز