گلستان نائب قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور شدمسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم سمنان در آق قلا پایان یافت.

 

به گزارش ساجد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور، تیم گلستان به مقام نائب قهرمانی دست یافت. در بازی نهایی این دوره از مسابقات که صبح  دوشنبه در زمین والیبال ساحلی آق قلا برگزار شد، تیم گلستان با نتیجه دو بر یک  مغلوب تیم سمنان شد و به مقام نائب قهرمانی رسید.

تیم گلستان در دیدار پایانی مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی تیم ملی با بازیکنان بومی خود یعنی ابراهیم سن سبلی، سیدامید حسینی، عبدالله آذر و محمد تماجزه در گیم نخست با نتیجه 21 بر 18 به برتری رسید و سپس در دو گیم متوالی با نتایج 21 بر 19 و 15 بر 12 مغلوب تیم سمنان شد.
تیم سمنان نیز با پیروزی در برابر تیم گلستان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
همچنین در دیدار رده بندی این رقابت ها، تیم خراسان شمالی با نتیجه 2 بر صفر مقابل تیم یزد به پیروزی رسید و به مقام سوم دست یافت

  12 آذر 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 74611
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز