استاندار گلستان:
خدمات علمی و جایگاه آیت الله میبدی در گلستان ماندگار شده است

 خدمات علمی و جایگاه آیت الله میبدی در گلستان ماندگار شده است

استاندار گلستان در مراسم تشییع پیکر آیت الله میبدی با حضور مردم ولایتمدار و قدرشناس استان و نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد:خدمات علمی و جایگاه روحانی و دینی آیت الله میبدی در گلستان ماندگار شده است.
به گزارش ساجد خبر، دکتر هادی حق شناس صبح امروز پنج شنبه ۲۶ دی در مراسم تشییع پیکر عالم جلیل القدر مرحوم آیت الله میبدی با حضور مردم شریف ,آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان, مدیران ارشد دستگاه های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی گلستان, تصریح کرد: ایشان در طول مدت بیش از ۷۰ سال خدمات ارزشمندی به مردم استان ارایه کردند و جایگاه والایی در مرجعیت و روحانیت استان داشتند.
وی افزود:آیت الله میبدی عالمی تاثیر گذار قبل, حین و پس از انقلاب بود و عمر خیش را در راه نشر معارف دینی صرف کرد.
استاندار گلستان یادآور شد: حضور با شکوه مردم در مراسم مرحوم آیت الله میبدی نشان از جایگاه و شخصیت وارسته و مردمی ایشان دارد.
لازم به ذکر است در این مراسم آیت الله نورمفیدی بر پیکر این عالم جلیل القدر  همراه با مردم ولایتمدار مدار نماز خواندند سپس پیکر ایشان در امامزاده عبدالله گرگان به خاک سپرده شد.

  26 دی 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 75128
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز