با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان؛
عملیات اجرایی ساخت مجموعه تفریحی شهربازی مدرن گرگان آغاز شد

رئیس دفتر رئیس جمهور امروز جمعه 18 بهمن در ادامه افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های زیرساختی و توسعه‌ای در استان گلستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مجموعه تفریحی شهربازی مدرن شهر گرگان کلنگ احداث این شهر بازی را بر زمین زد.

به گزارش ساجد خبر، در این مراسم که با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان ، شهردار، اعضای شورای شهر گرگان و مدیران گلستانی برگزار شد، عملیات اجرایی ساخت شهر بازی مدرن گرگان در زمینی به مساحت تقریب 15 هکتار که مالکیت آن متعلق به شهرداری گرگان است در منطقه هزار پیچ آغاز شد.

بر اساس اعلام شهردار گرگان احداث این مجموعه تفریحی 450 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که 200 میلیارد آن توسط شهرداری و 250 میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی تامین می‌شود.

مجموعه شهر بازی مسقف به مساحت 6هزار مترمربع، شهر بازی روباز به مساحت 66هزار و 500 مترمربع ، سایت سورتمه سواری، مجموعه های اقامتی هتل و رستوران بازارچه صنایع دستی و مراکز فرهنگی و مسجد از بخش های مختلف این مجموعه تفریحی عنوان شده است.

پیش بینی می‌شود فاز اول این پروژه تا پایان سال 99 و فاز دوم آن در سال 1400 به بهره برداری برسد.

دکتر واعظی بعد از به زمین زدن کلنگ احداث این مجموعه شهر بازی مجموعه تفریحی گفت: اگر می‌خواهیم در جامعه آرامش حاکم باشد و مردم از آرامش روحی برخوردار باشند باید به تفریح و اوقات فراغت آنان توجه کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: احداث پروژه‌هایی از این دست که در پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها و آرامش روحی آنها نقش ایفا می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین می‌تواند موجب رونق گردشگری منطقه شود.

دکتر واعظی از همه دست اندرکاران برای ساخت این مجموعه تفریحی قدردانی کرد.

  18 بهمن 1398
بخش : گلستان / دولت
کد خبر: 75340
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز