با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان انجام شد؛
واگذاری دوهزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل‌زده استان گلستان

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار گلستان دوهزار و پانصدمین واحد مسکونی احداثی در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به خانواده سیل‌زده واگذار شد.
به گزارش ساجد خبر، دکتر محمود واعظی در این مراسم که با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد با ابراز خوشحالی نسبت به اینکه بعد ازگذشت حدود 11 ماه از حادثه سیل و تخریب کامل این خانه، خانواده در واحد مسکونی تازه‌ساز مستقر می شوند، گفت: دولت به قول و تعهد خود در مورد بازسازی کامل واحدهای خسارت دیده ناشی از سیل در استان عمل خواهد کرد.
رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین با قدردانی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای اقدام موثر در ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی ناشی از خسارت‌های سیل، خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالیم که شما و خانواده امروز در یک واحد مسکونی محکم، سالم و جدید زندگی می‌کنید.
لازم به ذکر است از مجموع 7هزار و 700 واحد تخریبی خسارت دیده از سیل استان گلستان 2 هزار و 500 واحد مسکونی شامل 2هزار و 232 واحد در روستاهای استان و 268 واحد در شهرهای آق‌قلا ، گمیشان، گنبد و مینودشت، آماده بهره‌برداری و واگذاری به سیل‌زدگان شده است.
گفتنی است مجموع اعتبارات تسهیلاتی و بلاعوض به واحدهای مسکونی ساخته شده مبلغ 2 هزار میلیارد ریال بوده که از مبلغ فوق حدود 1400 میلیارد ریال تسهیلات با سود کم و مابقی به صورت کمک بلاعوض به واحدهای مذکور تعلق گرفته است.

  18 بهمن 1398
بخش : گلستان / دولت
کد خبر: 75341
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز