قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک از حضور پرشور و کم نظیر مردم ولایتمدار و قدردان استان گلستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در چهل یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تقدیر کردند.

به گزارش ساجد خبر، متن کامل پیام مشترک آیت الله سیدکاظم نورمفیدی و دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که ارمغان استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را برای مردمی ستمدیده به همراه داشت امروز در سایه زعامت حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه» و مقام معظم رهبری « مدظله العالی»  و همراهی مردم غیور و لایتمدار چهل و یکمین سالگرد خود را تجربه کرد.
22 بهمن در واقع نماد وحدت ، همگرایی و ولایت مداری مردان و زنان سلحشوری است که در مسیر آرمان خویش لحظه ای تردید به خود راه ندادند و علی رغم تمامی توانمندی های رژیم پهلوی و حمایت ابرقدرت های شرق و غرب گوش به فرمان امام و رهبر خویش تا دستیابی به هدف نهایی از پای ننشستند و میراثی ماندگار را برای آیندگان رقم زدند.
حضور بی نظیر مردم ولایت مدار رنگین کمان اقوام ایران زمین از هر قوم و مذهب اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نمایان این واقعیت است که مردم شریف گلستان همگام با مردم غیور ایران اسلامی هرگز آرمان ها و ارزش های خود را معامله نمی کنند و در حمایت انقلاب و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با احدی تعارف ندارند.
اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین بهاری پیروزی انقلاب اسلامی به عموم مردم قدرشناس استان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و خصوصاً سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، از حضور مثال زدنی و بی بدیل مردم انقلابی و شهید پرور  گلستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر می نماییم.
یقیناً دشمنان ایران همیشه سرفراز هرگز و با هیچ گونه تحریم و محاصره اقتصادی به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت و این انقلاب با صلابت راه خود را ادامه خواهد داد.
 سیدکاظم نورمفیدی
 نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان           
 
هادی حق شناس
 استاندار گلستان

  23 بهمن 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 75377
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز