مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان منصوب شد

پس از تصویب یکپارچه شدن شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان، مهندس بهزاد هرمزی شیخ طبقی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آب و فاضلاب استان گلستان منصوب شد.

به گزارش ساجد خبر، متن حکم ارسالی از سوی مهندس جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آب و فاضلاب کشور خطاب به مهندس هرمزی به شرح ذیل می باشد: 
با عنایت به مراتب شایستگی و سوابق مفید جنابعالی و حسب اختیارات حاصل از ابلاغیه شماره 100/20/12099/98وزیر محترم نیرو و برابر مفاد ماده15اساسنامه شرکت آب و فاضلاب استان گلستان به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان منصوب می شوید .
امید است است با اتکال به نیروی لایزال الهی، نصب العین قرار دادن و درایت کامل نسبت به مسئولیت خطیری که به عهده جنابعالی واگذار می گردد در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و خدمت به مردم شریف استان گلستان تحت رهبری مقام عظمای ولایت ، موفق و منصور باشید.

  1 اسفند 1398
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 75452
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز