استاندار گلستان :
طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تا ۱۵ فروردین اجرا و در صورت ضرورت تا ۲۲ فروردین تمدید می شود

استاندار گلستان با حضور در ورودی و خروجی شهرهای استان از روند اجرای طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا بازدید و اظهار کرد: این طرح که در سراسر کشور از نخستین دقایق امروز ۸ فروردین در حال اجراست تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و در صورت ضرورت تا ۲۲ فروردین تمدید خواهد شد.

به گزارش ساجد خبر، دکتر هادی حق شناس امروز جمعه ۸ فروردین ضمن بازدید از ورودی و خروجی شهرهای استان تصریح کرد: همکاری مردم با نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های مجری طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا شایسته تقدیر است و امیدواریم با اجرای دقیق و صحیح این طرح بتواند ضمن انقطاع در زنجیره انتقال هرچه زودتر از این بحران عبور کنیم.
وی افزود: تنها خودروهای بومی حق ورود به شهرها را دارند و خودروهای غیر بومی تنها حق خروج از شهرها و یا برگشت به شهر خود را دارند.
استاندار گلستان ادامه داد: این طرح تا ۱۵ فرودین اجرا خواهد شد و اگر چنانچه نیاز به ادامه این سخت گیری برای حفظ جان شهروندان باشد تا ۲۲ فروردین تمدید خواهد شد.

  8 فروردین 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 75850
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز