معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گلستان:
اصناف جهت تهیه اقلام بهداشتی به سامانه www.salamatiyar.ir مراجعه نمایند

https://www.tahlilbazaar.com/d/2020/01/09/4/3546.jpg

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : با عنایت به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی در زمان فعالیت ، اصناف با مراجعه به سامانه www.salamatiyar.ir نسبت به تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز اقدام نمایند .

به گزارش ساجد خبر، درویشعلی حسن زاده گفت : از آنجاییکه با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و بدستور رئیس جمهور مقرر است صنوف از روز شنبه 23 فروردین ماه به مرور بازگشایی شوند و از طرفی بازگشایی آنها منوط به رعایت پروتکلهای بهداشتی می باشد ، لذا ضروری است اصناف از هم اکنون به فکر تهیه مواد ضد عفونی و ماسک به میزان مورد نیاز جهت محل کار خود باشند .

وی افزود : با توجه به راه اندازی سامانه اینترنتی www.salamatiyar.ir و فراهم شدن امکان خرید اینترنتی اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم جهت مقابله با شیوع میروس کرونا ، اصناف و بازاریان می توانند ضمن مراجعه به این سایت اقلام مورد نیاز خود را تهیه نمایند .

  19 فروردین 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 75939
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز