مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان:
خدمتگزاری به ایثارگران یک توفیق الهی است

خدمتگزاری به ایثارگران یک توفیق الهی است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و به ‌پاس این توفیق الهی باید به بهترین نحو وظایف خود را در قبال شهدا و خانواده ایشان انجام دهیم.
به گزارش ساجد خبر، اسرافیل وزیری در نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم مطرح کرد: نظام اداری، برای حل مناسب و به‌موقع مشکلات، باید مواردی چون پیشگیری از فساد، حذف بستر جرم خیزی و برداشتن موانع را سرلوحه کار خویش قرار داده و اگر چنان چه این موارد رعایت شود، از اهرم مقابله کمتر استفاده‌شده و این امر ایده آل ما است که ضرورت استفاده از واژه مبارزه و مقابله کم شده و به‌جای آن واژه سلامت و مکانیسم‌های انگیزشی و تشویقی استفاده شود.
وی ادامه داد: منشأ بسیاری از معضلات از مسائل کوچک و به ظاهر کم اهمیت شروع می‌شود و عدم برخورد مناسب و تدبیر لازم منجر به معضل می‌شود که وقت و هزینه بسیاری را برای مدیریت و تشکیلات سازمانی دارد.
مدیرکل بنیاد عنوان کرد: سلامت اداری به ‌هیچ ‌عنوان به ‌صورت فردی میسر نخواهد شد و این امر یک کار گروهی است و تک‌تک کارکنان یک مجموعه، از مدیران ارشد تا یک کارمند جزء باید برای گرفتن نتیجه مطلوب در این جهت همکاری کنند.
وی خاطرنشان کرد: آموزش مستمر کارکنان و استفاده از روشهای نوین نظام اداری توسط اساتید مجرب و به روز در راستای ارتقای سلامت اداری بنیاد بهترین روش برای رسیدن به تحول اداری و صیانت از حقوق شهروندی و تکریم جامعه هدف  است.
وزیری بیان کرد: از اهم برنامه‌های بنیاد که بسیار مور تأکید مسئولان مرکز بود اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه است و ما باید بافرهنگ ایثار و شهادت مسیر خود را بسازیم و رابطه خودمان را با جامعه ایثارگری نزدیک‌تر کنیم و این فرهنگ را به نسل جوان و آینده ترویج دهیم تا زحمات شهدا و جانبازان و آزادگان را قدردانی کرده باشیم.
وی در انتها تصریح کرد: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و به ‌پاس این توفیق الهی باید به بهترین نحو وظایف خود را در قبال شهدا و خانواده ایشان انجام دهیم.

  21 اردیبهشت 1399
بخش : گلستان / ایثاروشهادت
کد خبر: 76209
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز