تکمیل زیرساخت ها و توسعه شهرک های صنعتی گلستان در جهش تولید موثر است

در دیدار استاندار گلستان با معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران بر لزوم تکمیل زیرساخت ها و توسعه شهرک های صنعتی گلستان به عنوان عنصری تاثیر گذار در جهش تولید تاکید شد.

به گزارش ساجد خبر، دکتر هادی حق شناس صبح امروز سه شنبه ۱۳ خرداد در دیدار با مهندس محسن صالحی نیا تصریح کرد: ناحیه صنعتی اترک می تواند نقش تاثیر گذاری در پیشرفت صنعتی استان داشته باشد و تامین اعتبار برق مورد نیاز آنجا ضمن تکمیل زیرساخت ها در اشتیاق سرمایه گذاران جهت فعالیت های تولیدی موثر است.
وی افزود: اگرچه کشاورزی در گلستان یکی از محورهای اصلی توسعه است اما حمایت از صنایع تبدیلی و دیگر صنایع می تواند زمینه رشد اشتغال و ارزش افزوده محصولات استان را فراهم آورد.
استاندار گلستان یادآور شد: گلستان یکی از استان های بکر در زمینه صنعتی محسوب می شود و با توجه به زمینه ارتباط آن با آسیای میانه می تواند صنایع مختلفی را در خود جای دهد.
همچنین در این دیدار مهندس صالحی نیا ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در گلستان اظهار کرد:تلاش داریم در سال جهش تولید با تکمیل زیرساخت شهرک های صنعتی زمینه رشد و توسعه آنها را فراهم آوریم.

  13 خرداد 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 76403
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز