رئیس سازمان صمت گلستان :
نظارت بر کارخانجات آرد و نانوائی ها تشدید می شود

https://gol.mimt.gov.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/cu_posts/158/tolooean-moavene%20omoore%20sanaye.JPG

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در جلسه مشترک با مدیرکل غله استان و روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت و غله شهرستانهای استان گفت: از هفته آینده نظارت بر کارخانجات آرد و نانوائی های استان تشدید خواهد شد . 
به گزارش ساجد خبر، حسین طلوعیان در جلسه مشترک با مدیرکل غله استان و روسای ادارات صنعت ، معدن و تجارت و غله شهرستانهای استان گلستان که در محل سالن جلسات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان برگزار گردید ، گفت : از آنجا که دولت با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر آرد یارانه ای را در اختیار نانوایی های دولتی قرار می دهد ، لذا این واحدها اجازه ندارند که این آرد را بصورت آزاد بفروشند .
وی گفت : با عنایت به گران شدن آرد غیر یارانه ای و امکان خرید و فروش غیر مجاز آرد یارانه ای در کارخانجات آرد و واحدهای خبازی ، با هماهنگی این سازمان و اداره کل غله طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی و کارخانجات آرد استان از ابتدای هفته آینده در سراسر استان اجرا خواهد شد .
به گفته طلوعیان ، از آنجا که نان قوت غالب مردم است ، همه باید کمک کنند تا یارانه این بخش در حوزه خودش مصرف شود و فروش آزاد آرد یارانه ای اجحاف در حقوق مردم است که بشدت با متخلفین این بخش برخورد خواهیم نمود .
وی اضافه نمود : هدف ما از اجرای طرح تشدید نظارت بر واحدهای خبازی و تولیدکنندگان آرد این است که می خواهیم از ایجاد چالش در حوزه گندم ، آرد و نان استان جلوگیری کنیم .  

  23 مهر 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 77981
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز