مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان:
استقرار وحدت در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود

https://media.mehrnews.com/d/2020/09/02/3/3543795.jpg

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: استقرار وحدت و برادری در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود.

به گزارش ساجد خبر، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: در سنوات گذشته برنامه‌های وسیعی به مناسبت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در گلستان برگزار می‌شد و کاروان های زیادی به سمت کربلا و مشهد حرکت می کردند که به دلیل شیوع کرونا این برنامه ها لغو شده است.

وی با اشاره به شخصیت پیامبر اسلام (ص) بیان کرد: پیامبر (ص) به ویژگی های زیادی مشهور بوده و توصیه فراوانی داشت که مردم خود را به این صفات بیارایند.

ولی نژاد افزود: حضرت محمد (ص) پیامبر رحمت و معلم اخلاق بود و صدها ماموریت بزرگ در طول ۲۳ سال رهبری داشت و تلاش و خدمات فراوانی را برای هدایت مردم انجام داد.

وی با بیان اینکه استقرار وحدت و برادری در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم (ص) بود، اضافه کرد: پیامبر جنگ های مختلف و مأموریت های اساسی داشت اما یک عنوان و واژه را برای خود برجسته کرد و آن هم این بود که من معلم اخلاق هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: این امر نشان می‌دهد که اخلاق در گرانبهایی است که جامعه تشنه آن است.

ولی نژاد توضیح داد که اخلاق صفت ارزنده و با کرامتی که اگر آدمی به این صفت آراسته باشد بسیاری از مشکلات و درگیری ها و تنش های جامعه رفع می شود.

  25 مهر 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 78002
مرجع: مهر
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز