رییس کل دادگستری گلستان خبر داد:
دامداری های تعطیل گلستان در مسیر بازگشایی دوباره

دامداری های تعطیل گلستان در مسیر بازگشایی دوباره

رئیس کل دادگستری استان از تلاش برای احیای ۴۳واحد فرآوری و دامداری تعطیل استان خبر داد.

به گزارش ساجد خبر، هادی هاشمیان هنگام بازدید از یکی از دامداری های تعطیل شهرستان بندرترکمن  این خبر را اعلام کرد و گفت: یکی از برنامه‌هایی که امسال در ستاد اقتصادمقاومتی دادگستری استان بر آن تمرکز کرده ایم بازگشت به تولید این واحدهای دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی است.

هاشمیان افزود: به همراه مدیر عامل بانک کشاورزی استان از این واحد ها بازدید و علت تعطیلی آنها را در گفتگو با مدیران این واحدها بررسی می کنیم .

وی ادامه داد : دامداری امروز هم بازدید و قرار شد در جلسه اختصاصی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط  برای رفع مشکلات آن تصمصم گیری شود .

این مقام ارشد قضایی استان گفت: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیقی برای کمک به واحد‌های تولیدی و برداشتن موانع از سر راه آن‌ها تهیه شده است و بر همین اساس از ابتدای امسال تا کنون ۵ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان دوباره رونق گرفت و  ۲۰۲ کارگر آن  سرکار بازگشتند .

  26 آبان 1399
بخش : گلستان / قضاییه
کد خبر: 78328
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

در حادثه مهار و اطفای دیر هنگام آتش سوزی توسکستان چه کسی را مقصر میدانید؟


مخابرات صیدنیوز