معاون فرهنگی رسانه ای ارشاد گلستان :
خبرنگاران برای فعالیت در ایام کرونا برگه تردد دریافت می کنند

خبرنگاران برای فعالیت در ایام کرونا برگه تردد دریافت می کنند

احمد گلچین گفت : به جهت تردد خبرنگاران گلستانی در ایام کرونایی جهت انعکاس مطلوب اخبار در رسانه ها به آنها برگه تردد داده می شود.

به گزارش ساجد خبر، احمد گلچین معاون فرهنگی ، هنری و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در گفت و گو با این پایگاه خبری با تایید خبر فوق افزود : رسانه ها جزو اقشار مهم در کنترل و قطع زنجیره کرونا هستند و باید در صحنه باشند.

گلچین افزود : با موافقت استاندار گلستان در جلسه دیروز ستاد استانی کرونا قرار شد به خبرنگاران مجوز تردد داده شود تا بتوانند به امورات اطلاع رسانی خود برسند .

وی افزود : در این مدت اگر خبرنگاران جریمه هم بشوند با مساعدت نهادهای متولی ، پلیس راهور جریمه آنها را که در راستای فعالیت رسانه ای بوده ، خواهد بخشید .

معاون فرهنگی هنری رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد : خبرنگارانی که خواهان برگه تردد در ایام کرونایی هستند و می خواهند فعالیت رسانه ای و اطلاع رسانی داشته باشند به ارشاد استان مراجعه و کارت تردد بگیرند .

گلچین خاطرنشان کرد : همه باید در این ایام کرونایی همدل باشند تا بتوانیم از این برهه حساس که سلامت مردم در خطر است عبور نماییم .

  2 آذر 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 78383
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل مخابرات صیدنیوز