صدور ۵۲۰۰ مجوز تردد کرونایی برای خودروهای گرگان/ بیشترین درخواست به مازندران و تهران است

فرماندار گرگان از صدور ۵ هزار و ۲۰۰ مجوز تردد بین استانی در راستای اجرای طرح محدودیت کرونایی خبر داد.

به گزارش ساجدخبر، به نقل از فارس از گرگان، محمد حمیدی امروز در خصوص طرح محدودیت‌های کرونایی در گرگان اظهار کرد: همزمان با ابلاغ ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان گلستان طرح ممنوعیت تردد بین استانی اجرا شد، برای آن دسته از شهروندانی که برای امور ضروری قصد عزیمت به خارج از استان گلستان را داشته اند، تعداد ۵ هزار و ۲۰۰ برگه تردد صادر شده است.

وی اجرای طرح هوشمند فاصله گذاری اجتماعی را در راستای کاهش بیماری کرونا مهم خواند و تصریح کرد: با توجه به وضعیت کرونایی شهرستان گرگان، تردد برای خودروهای غیربومی فقط با داشتن برگه تردد امکان‌پذیر است.

فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه به طور میانگین روزانه تعداد ٢٠٠ مجوز تردد صادر شده است، افزود: اغلب صدور برگه‌های تردد برای استان‌های مازندران و تهران بوده است.

حمیدی با اشاره به اینکه صدور برگه تردد نیازمند اوامر ضروری است از شهروندان خواست از مراجعه غیر ضروری به فرمانداری و ایجاد ازدحام در شرایط کرونایی خود داری کنند.

  19 دی 1399
بخش : گلستان / حوادث
کد خبر: 79459
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل مخابرات صیدنیوز