واکنش فرماندار کردکوی به اظهارات فرمانده انتظامی استان:
نصب دوربین مداربسته در جنگل کار فرمانداری نیست / نامه ای از ناجا به فرمانداری کردکوی نرسیده است

فرماندار کردکوی در واکنش به سخنان روز گذشته فرمانده انتظامی استان در خصوص نامه نگاری جهت نصب دوربین در جنگل کردکوی گفت : نامه ای دست ما نرسیده ضمن اینکه نصب دوربین در جنگل کار فرمانداری نیست.

به گزارش ساجدخبر، به نقل از گلستان ما ؛ ابراهیم قدمنان در گفت وگو با خبرنگار گلستان ما در خصوص اظهارات فرمانده انتظامی استان مبنی بر نامه های چندباره نسبت به نصب دوربین مداربسته برای جلوگیری از حوادث احتمالی اظهار کرد: یک بار از نامه هایی که برای فرمانداری کردکوی زدند را برای ما بیاورند.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: در جنگل دوربین نصب کردن مگر کار فرمانداری است ، ضمن اینکه در زمان مدیرکل سابق منابع طبیعی جلساتی را با وی داشتیم تا دوربینی نصب کند.

وی افزود: نقاط حساس را نیرو انتظامی به ما نامه می زند و اعلام می کند که ما نیز به سایر دستگاه ها اعلام می کنیم.

قدمنان اذعان کرد: یک نامه برای ما بفرستند که فرمانده انتظامی استان به فرمانداری کردکوی نامه زده است، نمی دانم شاید نامه زده اند و هنوز به دست من نرسیده است.

فرماندار در شهرستان مصوبه شورای تامین داریم که به جنگلبانی نامه زده ایم که سه راه منابع طبیعی به سمت جنگل را دوربین بزنند که مدیرکل سابق منابع طبیعی نیز این موضوع را مصوب کرد که قاچاق چوب و مسائل امنیتی کنترل شود.

وی گفت: مباحث امنیتی وظیفه جنگلبانی نیست اما ما این کار را مصوب کردیم تا چند منظوره از نصب دوربین مداربسته استفاده کنیم.

 

  22 دی 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 79501
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل مخابرات صیدنیوز