مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول والیبال کشور در گرگان به پایان رسید

مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول والیبال کشور در گرگان با مشخص شدن چهارمین تیم راه یافته به مرحله نهایی این رقابت‌ها به پایان رسید.

به گزارش ساجدخبر؛ به نقل از ​ایرنا، در آخرین مسابقه این مرحله که شامگاه دوشنبه بین تیم های عقاب ملل اردبیل و سروقامتان همدان در سالن ورزشی امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد، تیم عقاب ملل با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داد و پس از کسب ۲ پیروزی و یک شکست از مجموع سه مسابقه به عنوان چهارمین تیم راهی مرحله نهایی شد.

این ۲ تیم روزهای پنجشنبه و شنبه (۱۸ و ۲۰ بهمن) به مصاف هم رفته بودند که در بازی اول تیم عقاب ملل اردبیل با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسیده بود و مسابقه دوم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود سرو قامتان اهواز تمام شد.

پیش از این صعود تیم‌های پاس گلستان، ایران‌شید چالوس و مس رفسنجان به مرحله نهایی مسجل شده بود.

براساس برنامه چهار تیم حاضر در این مرحله در تهران با هم دیدار خواهند کرد و تیم های راه یافته به فینال راهی لیگ برتر والیبال کشور خواهند شد.

طبق برنامه در رقابت های این مرحله تیم پاس گلستان به مصاف ایران‌شید چالوس خواهد رفت و تیم مس رفسنجان در برابر عقاب ملل اردبیل قرار خواهد گرفت.

زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ دسته کشور اعلام نشده است.

 

  21 بهمن 1399
بخش : گلستان / توپ و تور
کد خبر: 80250
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز