31 یادمان شهدای گمنام در استان گلستان ساخته شده است

«علی‌اکبر مرزبان» گفت: با افتتاح یادمان شهدای گمنام اینچه برون و مینودشت در مجموع در استان گلستان تعداد یادمان‌های ساخته شده به 31 مورد رسید و 18 یادمان نیز در دست طراحی و اجرا است.

به گزارش ساجدخبر؛ «علی‌اکبر مرزبان» مسئول امور یادمان‌های شهدای گمنام استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در گرگان اظهار داشت: در ایام الله دهه مبارک فجر، یادمان های شهدای گمنام شهرهای اینچه برون و  مینودشت در استان گلستان با حضور مدیران ارشد استان افتتاح و به بهره‌برداری رسید و کلنگ احداث یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس نیز به زمین زده شد.

وی افزود: با افتتاح این 2 یادمان در استان گلستان تعداد یادمان‌های ساخته شده به 31 مورد رسید و 18 یادمان نیز در دست طراحی و اجرا است.

مرزبان گفت: در استان گلستان جمعا 139 شهید گمنام در 54 نقطه خاکسپاری شده ‌که علاوه بر مکانهایی که یادمان تکمیل شده یا در دست طراحی است، 5 نقطه نیز شهدای گمنام در گلزارهای عمومی شهدا تدفین شده که طبق طرح یکسان‌سازی قبور مطهر شهدا برای این شهدا نیز یادمانی احداث نمی‌شود.

 

  29 بهمن 1399
بخش : گلستان / فرهنگی
کد خبر: 80383
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تریل صیدنیوز