كشف ۱۷ تن سبوس احتکاري در گنبدكاووس

فرمانده نیروی انتظامی گنبد گفت: ماموران پس از هماهنگی قضایی به همراه نمايندگان اداره جهاد كشاورزي گنبدكاووس در بازرسی از انباری مقدار ۱۷ تن و ۱۴۰ کیلوگرم سبوس گندم احتکار شده را کشف و تحويل مراجع ذي صلاح دادند.

به گزارش ساجدخبر؛ به نقل از ​گلستان ما، محمود علي فر در گفتگو با خبرنگاران، گفت: مأموران پلیس آگاهی در راستای مبارزه با برهم زنندگان نظام اقتصادی، پس از یکسری اقدامات تخصصی محل دپوی سبوس هاي گندم احتکار شده را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی به همراه نمايندگان اداره جهاد كشاورزي گنبدكاووس در بازرسی از انبار مورد نظر مقدار ۱۷ تن و ۱۴۰ کیلوگرم سبوس گندم احتکار شده را کشف و تحويل مراجع ذي صلاح دادند.

علي فر تصريح كرد: برابر اعلام كارشناسان ارزش ريالي سبوس كشف شده ۸۴۰ ميليون ريال برآورد شده است كه با دستور مرجع قضايی انبار مورد نظر پلمپ و در این راستا یک متهم دستگیر و به مرجع قضايي معرفي شد.

فرمانده انتظامي گنبدكاووس با اعلام اينكه پليس مقابله بي امان با برهم زنندگان نظام اقتصادي را در دستور کار دارد، خاطرنشان كرد: شهروندان در صورت اطلاع از موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

  30 بهمن 1399
بخش : گلستان / حوادث
کد خبر: 80415
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز