جلسه شورای هماهنگی احزاب انقلابی با رئیس شورای وحدت اصولگرایان گلستان

تا زمان اعلام نهایی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان، شورای وحدت هیچ گزینه ای را معرفی نمی کند.تا زمان اعلام نهایی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان، شورای وحدت هیچ گزینه ای را معرفی نمی کند.

به گزارش ساجدخبر؛ رئیس شورای وحدت اصولگرایان در دیدار با شورای هماهنگی احزاب انقلابی استان گفت: انقلاب نیاز به کادرسازی دارد و منحل شدن حزب جمهوری خسارت بزرگی برای انقلاب بود.

حجت الاسلام جمشیدی افزود: هر یک از ما می بایست نیروسازی را از خود و خانواده خود آغاز کنیم و آموزش و تربیت باید بر اساس آموزه های دینی و اسلام ناب باشد.

رئیس شورای وحدت اصولگرایان استان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص وحدت گفت: وحدت اولین وظیفه همه به ویژه وفاداران به انقلاب است.

وی با اشاره به تشکیل شورای وحدت بر اساس فرمایش حضرت امام خمینی ره در خصوص مرجعیت جامعه مدرسین و جامعه روحانیت و خواسته رهبر معظم انقلاب برای نقش آفرینی محوری جامعتین در فضای سیاسی – اجتماعی کشور گفت: جامعتین نقش مرشد را برای تشکل های انقلابی دارند.

حجت الاسلام جمشیدی  تبعیت از رهبری، حفظ وحدت در عمل، برخورد حکیمانه با مسائل، تفسیر عملی فرمایش رهبری درباره گام دوم انقلاب و عدم تفسیر به رای قانون اساسی را از وظایف اصلی نیروهای انقلابی برشمرد و افزود : تا زمانیکه کاندیداهای ریاست جمهوری از فیلتر شورای نگهبان نگذرند، شورای وحدت به هیچ وجه کاندیدای مورد نظر خود را معرفی نمی کند.

وی افزود شورای وحدت استان در خصوص شوراهای شهر و روستا در گلستان نیز تاکنون اعلام نظر نکرده است و تلاش برای حفظ وحدت بین نیروهای انقلابی استان هدف اصلی تشکیل این شورا در استان است.

در ابتدای این جلسه هم رییس شورای هماهنگی احزاب انقلابی استان با بیان اینکه احزاب انقلابی فقط در جهت وحدت گام بر می دارند بر ضرورت ایجاد وحدت میان تشکل های انقلابی به خصوص شورای ائتلاف و شورای وحدت اصولگرایان تاکید کرد.

قربانعلی بابایی، نتیجه به اجماع نرسیدن نیروهای انقلابی را ادامه روند خسارت بار 8 ساله کنونی دانست.

WhatsApp Image 2021-02-20 at 10.51.53 (1)

WhatsApp Image 2021-02-20 at 10.51.53

WhatsApp Image 2021-02-20 at 10.51.54

WhatsApp Image 2021-02-20 at 10.51.55

 

  2 اسفند 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 80437
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز