مرکز آمار ایران ۵۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان گلستانی اهدا کرد

مرکز آمار ایران به منظور رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان کم‌برخوردار در راستای استفاده از شبکه شاد و بهره مندی از آموزش های مجازی جهت فراگیری دروس ، ۵۰۰ دستگاه تبلت به آموزش و پرورش گلستان اهدا کرد.

به گزارش ساجدخبر؛ به نقل از ​اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان در مصاحبه با استودیو همکلاسی از اهدا 500 تبلت توسط مرکز آمار ایران در جریان دیدار با معاون توسعه و پشتیبانی  این مرکز و با هدف حمایت از دانش‌آموزان کم برخوردار استان خبر داد.

گوهری راد در این باره اظهار داشت: اقدام مرکز آمار ایران برای تهیه و اهدای این تعداد تبلت، به دانش آموزان کم برخوردار و در راستای تحقق شعار محوری عدالت آموزشی و فرهنگ‌ سازی انجام شده است. 

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ضمن قدردانی از اقدام ارزشمند مرکز آمار ایران، خاطرنشان کرد: این اقدام علاوه بر آثار مستقیم و زمینه سازی برای بهره مندی دانش آموزان از برنامه های آموزشی و پرورشی در بستر شبکه شاد، نوعی فرهنگ سازی در راستای حمایت از دانش‌آموزان کم برخوردار محسوب می شود وآموزش و پرورش قدردان این اقدام خیرخواهانه خواهدبود.

 

  4 اسفند 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 80522
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز