ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین مسابقات قرآنی «مدهامتان» تا پایان فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد

بیکی گفت: ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین مسابقات قرآنی «مدهامتان» ویژه فعالان کانون ها و بچه های مسجد تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش ساجدخبر؛ «مهدی بیکی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: ثبت نام مرحله استانی چهاردهمین مسابقات قرآنی «مدهامتان» ویژه فعالان کانون ها و بچه های مسجد تا 31 فروردین ماه 1400 تمدید شد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار می شود، افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه قرآنی می توانند فیلم تلاوت خود را در سامانه بچه‌های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir بارگذاری و ارسال کنند.

 

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان می توانند به دلیل شیوع بیماری کرونا آثار خود را در منازل ضبط کنند، اظهارداشت: ضبط و اجرا در مساجد امتیازهای ویژه ای دارد.

 

بیکی با اشاره به اینکه نفرات برتر در هر رشته به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه می یابند، گفت: رشته های تلاوت ترتیل، تقلیدی، حفظ جزء 30، اذان، مکبری، قرائت نماز، نقاشی آیات در رده سنی 9 تا 16 سال و تلاوت تحقیق، ترتیل و حفظ کل در رده سنی 16 تا 30 سال ویژه برادران و خواهران از رشته های این مسابقه است.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خاطر نشان کرد: در رشته تلاوت تقلیدی الگوی تلاوت از سوره های «یاسین»، «الرحمن» و «واقعه» است و علاقمندان برای اطلاع از شرایط اختصاصی هر رشته می توانند به سامانه بچه های مسجد مراجعه کنند.

  5 اسفند 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 80546
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات صیدنیوز