تیم والیبال شهرداری گنبد به دنبال شگفتی/ جزیده: می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم

تیم شهرداری گنبدکاووس به دنبال شگفتی در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال است و سرمربی این تیم اعتقاد دارد می‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند.

به گزارش ساجدخبر؛ به نقل از تسنیم از  گنبدکاووس ، مرحله پلی آف رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور سه شنبه 5 اسفند در تهران آغاز می‌شود که هشت تیم راه یافته به این مرحله به صورت دو برد از سه بازی با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

شهرداری گنبدکاووس با قرار گرفتن در رده هفتم جدول راهی مرحله پلی آف شد و در دیدار رفت این مرحله چهارشنبه 6 اسفند مقابل شهرداری ارومیه تیم دوم جدول قرار می‌گیرد و دیدار برگشت این دو تیم هم جمعه 8 اسفند برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: در دور برگشت چهار بازی را واگذار کردیم که در سه دیدار می‌توانستیم پیروز میدان باشیم و فقط در یک بازی نمایش ضعیفی داشتیم.

عظیم جزیده افزود: برای حضور در مرحله پلی آف در تهران اردو زدیم و تیم شهرداری ارومیه را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و هر اتفاقی در این دیدار رخ دهد ارزش کار ما حفظ خواهد شد.

وی ادامه داد: بودجه تیم ما با شهرداری ارومیه قابل قیاس نیست و اما ما نشان دادیم می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم و با این تیم شگفتی آفرین شدیم و به پلی آف صعود کردیم.

جزیده خاطرنشان کرد: تیم ما امیدها را در دل والیبالدوستان گنبدی زنده کرد و اکنون همه به این تیم می‌بالند و به ما احترام می‌گذارند، فکر می‌کنم در 40 سال اخیر زیباترین بازی را از نماینده گنبد در لیگ برتر والیبال شاهد بودیم.

وی یادآور شد: با باخت در دیدار رفت هم فرصت جبران خواهیم داشت اما امیدواریم بازی قابل قبول و جنگنده‌ای را از بازیکنان ببینیم و همه را به وجد بیاوریم، تلاش‌مان این است تاکتیک‌ها به خوبی اجرا و عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با بیان اینکه رویکرد من همواره تغییر بوده، گفت: ما در هر بازی یک رویکرد جدید داریم و خوشبختانه بازیکنان ما هم از لحاظ فنی، ذهنی، حرفه‌ای و اخلاقی تغییر کرده‌اند و میل به پیروزی دارند.

جزیده افزود: اگر در روز مسابقه ذهنیت‌ها آماده باشد کارهای بزرگی می‌توانیم انجام دهیم، بازیکنان ما از لحاظ فنی سطح بالایی دارند و فقط کم تجربه هستند.

وی ادامه داد: اوایل لیگ کار سختی داشتیم اما صبور بودیم و به حاشیه‌ها توجهی نکردیم، فکر می‌کنم امسال جزو سال‌های خوب والیبال گنبد بوده و امیدواریم این ذهنیت سال‌های سال ادامه دار باشد.

جزیده ضمن تبریک به تیم پاس گرگان برای صعود به لیگ برتر والیبال، بیان داشت: همه باید به موفقیت والیبال فکر کنیم تا این ورزش در استان گلستان جریان داشته باشد، اگر مقابل هم قرار بگیریم از مسیر پیشرفت خارج و سقوط خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هر چقدر تعداد تیم‌ها بیشتر باشد موجب رونق والیبال خواهد شد و نباید به خاطر شخص والیبال را خراب کنیم و احترام‌ها باید متقابل باشد.

  5 اسفند 1399
بخش : گلستان / توپ و تور
کد خبر: 80555
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تریل صیدنیوز