در النگدره سرمایه گذاری تعریف شده است/ پیاده راه؛ بیلان مالی پارک را دچار مشکل میکند

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان: سرمایه گذاری هایی برای پارک جنگلی النگدره تعریف شده است که اگر این مسیر تماما به پیاده راه تبدیل شود در بیلان مالی پارک دچار مشکل خواهیم شد.

به گزارش ساجدخبر؛به نقل از برنا از گرگان؛ یحیی ستوده نیا در گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص تبدیل مسیر النگدره به پیاده راه گفت: در حال حاضر این مسیر به طور آزمایشی و به صورت یک روز در میان به پیاده راه تبدیل شده است.

وی یادآور شد: سرمایه گذاری هایی برای پارک جنگلی النگدره تعریف شده است که اگر این مسیر تماما به پیاده راه تبدیل شود در بیلان مالی پارک دچار مشکل خواهیم شد بنابراین در حال حاضر تصمیمی برای این اقدام گرفته نشده است.

وی با اشاره به حوادث و خساراتی که ممکن است بر اثر سقوط شاخه های درختان برای شهروندان رخ دهد متذکر شد: شهروندانی که بر اثر سقوط درخت و یا شاخه درخت دچار خسارت میشوند میتوانند با مراجعه به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گرگان نسبت به جبران خسارت وارد شده اقدام کنند.

وی ضمن اینکه توصیه کرد شهروندان در زمان استفاده از تفرجگاه ها از اماکنی که برای نشستن تعبیه شده است استفاده کنند گفت: درصورتی که شهروندان در اماکن پر جمعیت اتراق کنند متاسفانه اگر دچار خسارت شوند بیمه جوابگوی آنان نمیباشد.

  5 اسفند 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 80558
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تریل صیدنیوز