دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ۲۰۲۱ در ایستگاه پایانی

دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ ۲۰۲۱ روز گذشته به پایان رسید و قرار است امروز نتایج این رقابت‌ها که بین ۷۰۰ ورزشکار ایرانی و خارجی، اعلام شود.

به گزارش ساجدخبر؛ به نقل از تسنیم از گرگان، دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ به صورت مجازی از 27 بهمن آغاز شد و روز گذشته نیز به پایان رسید که جمع بندی و اعلام نتایج آن امروز است.

در این دوره از مسابقات بیش از 700 ورزشکار از کشورهای بلژیک، پرتغال، ایتالیا، برزیل، روسیه، مکزیک، آذربایجان، آرژانتین، بلغارستان، عراق، ونزوئلا، اندونزی، آفریقای جنوبی، مالزی، افغانستان، هندوستان، قزاقستان، مراکش، پاکستان، فیلیپین، کویت، دومنیکن، ارمنستان، تایوان، ازبکستان، نپال، سریلانکا، زیمباوه، روآندا، نیجریه و ایران حضور داشتند که 180 ورزشکار ایرانی و 50 ورزشکار از استان گلستان بودند.

این دوره از رقابت‌ها در 13 رده سنی مردان و زنان در بخش‌های خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امیدها، بزرگسالان و پیشکسوتان به مدت  یک هفته به میزبانی استان گلستان برگزار شد.

رئیس هیئت کاراته استان گلستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ که به صورت مجازی برگزار شد دشواری‌های خاص خودش را داشت اما تجربه بسیار مفیدی در برگزاری تورنمنت بین المللی در شرایط کرونا بود.

اسماعیل جبله افزود: این دوره از رقابت‌ها فقط در رده تخصصی کاتا برگزار شد و اگر در بخش مهارت‌های فردی و کمیته بود احتمالا سه یا چهار برابر این تعداد شرکت می‌کردند.

وی ادامه داد: استقبال ورزشکاران از کشورهای مختلف در این رقابت‌ها بی سابقه بود و میزبان یکی از تورنمنت‌های مهم کاراته در جهان بودیم و برگزاری این رقابت‌ها طی سال‌های آینده استمرار خواهد داشت.

جبله خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها به صورت زنده از صفحات مختلف در فضای مجازی پخش شد، به عقیده من می‌توانستیم از این مسابقات بهره برداری بیشتری داشته باشیم زیرا کشورهای مختلفی از سراسر جهان با نام گلستان آشنا شدند و تجربه‌ای شد تا از این فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی یادآور شد: استخراج نتایج این مسابقات با توجه به تعداد شرکت کنندگان و بخش‌های مختلف زمان بر است، نتایج بخش‌های مختلف به صورت انفرادی و نتایج کلی هم به صورت تیمی امروز اعلام خواهد شد.

  5 اسفند 1399
بخش : استانها / شمالی / گلستان
کد خبر: 80559
تگ ها :

sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تریل صیدنیوز