شهردار مشهد در راه بهشت

قاسم تقی زاده خامسی که با رای اعضای پنجمین دوره شورای شهر مشهد به عنوان شهردار این شهر انتخاب و کار خود را آغاز کرده بود به عنوان یکی از مهم ترین گزینه های تصدی پست شهردار تهران انتخاب شده است.

وی در یک دوره ۶ ساله معاون خدمات شهری کرباسچی شهردار وقت تهران بود و سابقه فعالیت در اتاق بازرگانی تهران و استانداری خراسان رضوی را دارد.

در همین رابطه سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران امروز اعلام کرد هنوز هیچ صحبتی با گزینه های شهرداری تهران نشده است و پس از مشخص شدن فرآیند انتخاب شهردار، از گزینه های مورد نظر برنامه خواسته خواهد شد.

شهردار مشهد هنوز در این خصوص اظهار نظری نداشته اما مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد چندی پیش رفتن خامسی به تهران را منتفی اعلام کرده بود.

همچنین یک منبع موثق در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد تقی زاده در گفتگو با اعضای شورای شهر مشهد از عدم تمایل خود به رفتن به تهران سخن گفته است.

با این وجود شبکه خبر در گزارشی از قاسم تقی زاده خامسی به عنوان یکی از گزینه های جدی شهرداری تهران نام برد.

حالا باید منتظر روزهای آینده بود و دید آیا تقی زاده خامسی تهران را به مشهد ترجیح خواهد داد یا همچنان بر شعار روزهای اول خود مبنی بر خدمت به مردم مشهد و زائران امام هشتم (ع) پافشاری خواهد کرد.

  27 فروردین 1397
بخش : خراسان رضوی / جامعه
کد خبر: 62654
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز