ضرب و شتم دو معلم در مشهد در درگیری با اولیاء

درگیری در مدرسه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خراسان رضوی گفت: درگیری اولیاء با معلمان در مدرسه قلی‌زاده در ناحیه ۲، معلم‌ها را راهی بیمارستان کرد.

مهدی مجیدی فر در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص ضرب و شتم دو تن از معلمان در مدرسه قلی‌زاده اظهار کرد: درگیری توسط یکی از دانش آموزان مدرسه و دو تن از معلمان صورت گرفته که از طرف مدیرکل آموزش و پرورش تایید شده و در دست بررسی است.

 

وی ادامه داد: بررسی این موضوع نیازمند استعلام نیروی انتظامی، اورژانس و گزارش شاهدان ماجراست تا بتوانیم به‌ درستی مشکل را حل کنیم.

 

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان رضوی بیان کرد: در این ماجرا دو طرف مقصر بوده که اولیا مدعی هستند که بخشی از مشکل از سمت معلم بوده که تاکنون جزییات آن مشخص نشده است و این برخورد در اداره کل آموزش و پرورش، دستگاه تعلیم و تربیت، سازوکار نظارتی و قانون مخصوص به خود را دارد.

 

مجیدی‌فر گفت: ما تلاش می‌کنیم در مدارس امر اموزش را انجام داده و بر اساس قوانین رفتار کنیم و از اولیا نیز خواهشمندیم که قوانین موجود را در نظر داشته باشند.

 

وی افزود: اتفاقی که امروز شاهد آن بوده‌ایم بر خلاف قانون و از جانب اولیا بوده که از طرف مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

 

مجیدی‌فر گفت: مدرسه فضای مقدسی است و هیچگاه نباید این حرمت شکسته شود و معلم به عنوان ستون اصلی آن نباید مورد بی‌احترامی قرار بگیرد.

 

وی تصریح کرد: اگر تخلفی صورت می‌گیرد باید از طریق قانون اداره کل ارزیابی و رسیدگی به شکایت در اداره آموزش وپرورش صورت بگیرد و قانونی انجام شود تا شاهد این چنین اتفاقات نباشیم.

  10 مهر 1397
بخش : خراسان رضوی / حوادث
کد خبر: 66617
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از نیروها توانستند خدمات بهتری به سیل زدگان ارائه دهند؟


صیدنیوز