توضیح درباره فیلم فحاشی دو دانش‌آموز مشهدی

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مورد انتشار یک کلیپ در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد.

مهدی مجیدی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: پس از انتشار این فیلم در فضای مجازی که توسط مدیر یک مدرسه ابتدایی در حاشیه شهر مشهد ضبط شده بود بلافاصله مدیران بخش‌های مسئول در این اداره کل با دستور مدیرکل آموزش و پرورش استان جهت پیگیری موضوع وارد عمل شدند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به نتایج بررسی‌ها که اقدام خلاف مقررات و دور از شئونات معلمی و اخلاقی را توسط مدیرمدرسه تایید می‌کرد، تصمیم گرفته شد ابلاغ مدیر این واحد آموزشی لغو و مدیر مدرسه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان آموزش و پرورش استان معرفی شود.

توضیح آموزش و پرورش مشهد درباره فحاشی رکیک دو دانش آموز

مجیدی فر گفت: در صورتی که تحقیقات ما نشان دهد فرد یا افراد دیگری در مدرسه در فیلمبرداری و انتشار این کلیپ نامناسب نقش داشته‌اند قطعا با جدیت برخورد می‌شود.

* در این فیلم دو دو دانش آموز به اصرار منتشرکنندگان فیلم، کلمات رکیکی را که در یک مشاجره دو نفره به کار برده بودند تکرار می کنند که از انتشار آن معذوریم.

  3 دی 1397
بخش : خراسان رضوی / جامعه
کد خبر: 68687
تگ ها :

info@sajedkhabar.ir__ sajedkhabar@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

صیدنیوز